O mnie / Kontakt

Land Of Sound został stworzony w 2011 przez Macieja Wiosnę,
entuzjastę języka angielskiego oraz szeroko pojętej wiedzy o nauce i otaczającym nas świecie. Maciek jest absolwentem filologii angielskiej oraz języka biznesu na wydziale filologii wschodniosłowiańskiej.

Land Of Sound to jednoosobowy projekt nadawany prosto z Opola, który łączy moją pasję języka z zamiłowaniem do muzyki i najnowszych technologii.

Celem tej strony jest:

1. Zachęcenie do nauki języka angielskiego. Uważam, że jest to wspaniały język naszych czasów, który sprawia, że świat stał się bardziej zrozumiały i dostępny niż kiedykolwiek. Co więcej, w połączeniu z rozwojem technologii komunikacyjnych jest jednym z ogniw napędowych globalnej rewolucji, której jesteśmy współczesną częścią.

2. Pokazanie, w jaki sposób uczyć się języka angielskiego efektywnie. Często, ten aspekt nauki jest pomijany w szeroko rozumianej edukacji, a jest to jeden z kluczowych czynników prowadzących do sukcesu.

3. Uzmysłowienie, że nauka nie musi być wcale drogą przez mękę. Natomiast przy zrozumieniu samego procesu uczenia się oraz tego jak działa język może okazać się wspaniałą przygodą i pełną zabawy wyprawą w nieznane.

Dlaczego warto zaufać moim radom?

1. Też byłem w twojej sytuacji i odniosłem sukces. Dzięki doświadczeniom zdobytym jako uczeń oraz lektor wiem, co przyczynia się do językowych zwycięstw i porażek.

Gdybyś chciał/a się skontaktować to skorzystaj z:
Contact me at:thelandofsound@gmail.com
We are also at:facebook.com/thelandofsound